ورود

ثبت
سبد خرید خالي مي باشد

درباره پاورسل

در فضای امروز تجارت الکترونیک ایران، شاید دشوارترین کار برای یک سایت فروشگاهی تمرکز بر یک حوزه خاص و محروم شدن از مزیتهای رقابتی فروش کالاهای مختلف باشد؛ اما از سوی دیگر همین تخصص و تمرکزگرایی موجب بالا رفتن توان یک سایت در ارائه بهترین و دقیقترین مشاوره و در نهایت انتخاب و خرید بهتر برای کاربران خواهد شد و تجربه های متعدد داخلی و بین المللی موید این نکته است که اعتماد کاربران به فروشگاههای تخصصی روز به روز در حال افزایش است و پاورسل پس از سال ها فعاليت در حوزه باتري هاي شارژ شونده با ورود به به حوزه باتري هاي موبايل اميد وار است بتواند برترين كالاهاي موجود با گارانتي معتبر در كوتاه ترين زمان در اختيار شما عزيزان قرار دهد

فروشگاه اینترنتی پاورسل با مدیریت آقای علی جعفرزاده، مفتخر است خدمات تامین، فروش و خدمات پس از فروش انواع باتری های موبایل و تبلت را به شما ارائه دهد.

رویکرد این فروشگاه گسترش طیف محصولات است به گونه ای که در زمینه تخصصی باتری به زودی باتری های همراه یا پاوربانک نیز به گروه محصولات این فروشگاه اضافه خواهند شد.

 

مدیر و صاحب امتیاز: آقای علی جعفرزاده خلخالی

خدمات و کالای ارائه شده در این فروشگاه: باتری، پاوربانک و منابع تامین انرژی لوازم الکترونیکی مانند موبایل و تبلت

تماس با فروشگاه و ارتباط با ما:

تماس با ما

 

 

 

تاریخچه شرکت پاورسل

شرکت دفینه قشم از سال 1380 اقدام به تولید، طراحی، مونتاژ و واردات باتری های شارژ شونده نموده. در این سالها با انجام پروژه هایی برای ارگان های دولتی از قبیل ناجا، هواپیمایی کشوری، صا ایران، سازمان آتش نشانی نقشی کاملا فعال داشته است.

با توجه به نیاز روز افزون بازار نسبت به باتری های موبایل و تبلت و نبود محصولات مناسب و گارانتی معتبر اقدام به اخذ نمایندگی از شرکت پاورسل کانادا که در زمینه کنترل کیفیت باتری و تولید پاوربانک و شارژر و غیره فعال است نموده ایم. سپس برای حذف واسطه و رسیدن اجناس با قیمت بسیار مناسب و گارانتی معتبر و پاسخگو اقدام به راه اندازی فروشگاه اینترنتی پاورسل تحت نظارت پاورسل کانادا نموده ایم.

آخرین مقالات